Yaşadığımız yüzyıla şöyle bir baktığımızda; sanayileşmenin pozitif ivme kazandığı, üretim ve tüketimin arttığı, küreselleşme ile ekonomik hayatın önündeki engel ve sınırların azaldığı, rekabet ortamının gün geçtikçe arttığı, ürün çeşitleri ve ikame ürünlerin fazlalaştığı bir dünya ile karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Ekonomik hayattaki bu gelişmeler üretici firmalar ile ürün veya hizmet talebinde bulunan şirketler arasındaki ilişkilerin daha aktif hale gelmesini zorunlu kılmıştır. Artık sorun üretmek değil üretilen mal veya hizmetin talep sahiplerine ulaştırılması zorluğudur.

İşte bu noktada FOR GRUP olarak bizler devreye girerek arz ile talep arasındaki ilişkileri organize etmeye başlarız. Ürettiği ürün ya da sunduğu hizmet ile pazara girmeye çalışan her kuruluş için çözüm üretmek, tartışmasız şirket politikamızdır.

FOR GRUP olarak, yaşadığımız dünyadaki ekonomik değişimlere kayıtsız kalmayarak en iyi yaptığımız işi yani  ”Çözüm Üretmeyi” kendimize meslek edindik. Görünüşte 1987 yılında kurulmuş, ancak özünde 30 yıllık deneyime sahip Ankara firmasıyız. Ofis ve Ev mobilyaları tasarımı, üretimi ve uygulaması, konut ve işyeri dekorasyon ve uygulamaları her türlü ahşap uygulamaları (ray dolap, gömme dolap, banyo dolapları, kolon giydirme, lambri, süpürgelik vs.), ofis ve iç mekan kapıları, otel mobilyası ve mefruşatı, reklamcılık ve yayıncılık gibi çok çeşitli alanlarda akademik eğitimini tamamlamış ekip arkadaşlarımızla birlikte sizin “Çözüm Ortağınız” olmaya hazırız. Bu sebepledir ki bizde müşteri olarak başladığınız görüşmeler, dostluğa dönüşür. Başarımızda bundan kaynaklanmaktadır.