BİZ KİMİZ?

A&A Grup Şirketlerimiz dahilinde 1982 yılından günümüze ulusal ve uluslararası yüzlerce fuar ve organizasyonlara imza atmış bir firmayız. Bu güne dek, İnşaat Fuarları, Ağaç İşleme Makineleri Fuarları, 23 Nisan Çocuk Fuarları, Tıbbi Cihazlar ve Medikal Fuarları, Otel Ekipmanları Fuarları, Güzellik ve Estetik Fuarları, Gıda Teknoloji Fuarları, El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri, Çeşitli Kongre, Konferans, sempozyum ve 2016′ da 43. sünü düzenlediğimiz MODEV Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarları ile yolumuza devam etmekteyiz.

NE YAPARIZ?

Farklı sektörlerde organize ettiğimiz fuarlarla katılımcılarımızın yurtiçi ve yurtdışı pazarına açılmasını ve lider konuma geçmesini sağlamak, müşterilerimizin yatırımlarını kazanca dönüştürecek verimlilikte öncü, etkin ve faydalı fuarları düzenlemek, fuarlarımız için gerekli olan tüm altyapının eksiksiz sunulduğu, Türkiye’ nin konusunda en donanımlı, etkin, hızlı ve yaratıcı düşünceye sahip ekibi olabilmektir.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Düzenlediğimiz organizasyonların bölge ve ülke ekonomisine ticari faaliyet ve tanıtım açısından katkı sağlaması amacıyla, çalışmalar yapmak, düzenlenen ulusal ve uluslararası fuar organizasyonu sayısını arttırmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Türkiye’ de fuarcılığın gelişmesine katkıda bulunmak en önemli amacımızdır.